ProfpestDDD
  1. Firma
  2. Usługi
  3. Porady
  4. Szkodniki
  5. Kontakt

Cimex

Temperatury bardzo wysokie, wyższe niż 100 oC, powodują natychmiastową śmierć pluskwy. CIMEX - parownica na pluskwy zabija jaja, stadia rozwojowe i osobniki dorosłe owadów gorącą parą, która jest wytwarzana wewnątrz bojlera, podobnie jak w konwencjonalnych generatorach parowych, ale następnie para jest podgrzewana do bardzo wysokiej temperatury 180 oC wewnątrz dyszy, która ją rozpyla. W trakcie uwalniania para łączy się z preparatem alkoholowym do urządzenia CIMEX, który dezynfekuje powierzchnię podczas zabiegu.

Sucha i rozgrzana para przedostaje do różnych szczelin i zakamarków, może przeniknąć przez dwie warstwy tkaniny. Pistolet, który posiada zwykłe i specjalne końcówki o mniejszej szerokości dyszy umożliwiające dotarcie pary do trudnodostępnych miejsc, należy trzymać w odległości 5-6 cm od powierzchni i przesuwać z prędkością 10 cm/sek. Suchą parę kierujemy tam, gdzie są ślady aktywności pasożyta, a także w miejsca, w których może być ukryty.

W wyniku działania wysokich temperatur giną jaja, formy rozwojowe i osobniki dorosłe pluskwy; jednocześnie sucha para usuwa nieprzyjemny zapach po pluskwach. Aby przedłużyć żywotność parownicy na pluskwy, można stosować odkamieniacz chroniący urządzenie.

Do nabycia w naszym sklepie: http://sklep.profpestddd.com.pl/cimex-parownica-na-pluskwy-id-222.html